0532 349 00 20
slayt.com.tr Profesyonel Slayt Video Animasyon

Bayram Slaytları Hazırlama

Bayramlar genelde tüm ailenin bir arada olduğu özel günler olmaktadır. Bundan dolayı insanlar tüm aile toplanınca kalıcı ve unutulmaz anılar elde edebilmek adına fotoğraf ve video çekmeyi tercih etmektedir. Çekilen fotoğraflar ve videolar o günün her an hatırlanması ve unutulmaması adına en etkili yöntem olmaktadır. Eskiden fotoğraflar albümlerde hapsolurken günümüzde bilgisayarlarda hapsolmaktadır. Fotoğraflarınızı çok özel tasarımlara dönüştürerek daha değerli bir hale getirebilmek adına bize başvurabilir ve özel temalar ile fotoğraflarınız ve videolarınıza daha fazla değer katabilirsiniz.

Şirketimizin bünyesinde yer alan kurban ibadeti ve bayram slaydı seçeneği ile kurban bayramında yaşanan her detayı slaytlara ekleyebilir ve farklı fotoğraf kareleri ile özel albümlerden oluşan animasyonlu slaytlar oluşturabilme şansına sahip olabilirsiniz. Kurban bayramının dışında, ramazan bayramı adına da özel anılara sahip olabilmek adına ramazan bayramı slaydı seçeneğini seçebilirsiniz. Farklı arka planlara, efektlere, görsel animasyonlara ve çok özel tasarımlara sahip olan slayt seçeneklerinden herhangi birini seçebilir ve sizin anılarınıza uyarlanmasını sağlayabilirsiniz. Görsel albümler oluşturarak ve fotoğrafların altına özel notlar ekleyerek anılarınızı bütün detayları ile unutulmaz kılabilirsiniz. Sizlere birçok farklı seçenek sunan firmamız sizin anılarınızı en az sizin kadar önemsiyor ve özel tasarımlar ekleyerek izlemeye doyamayacağınız tasarımlara imza atıyor. Ramazan bayramı slayt seçeneğini tercih ederek, tüm sevdiklerinizin aynı karede buluştuğu çok özel fotoğrafları bir albüme çevirebilmek ve animasyonlar ile hareketlendirebilme şansına sahip olabilirsiniz. Bayram slaytlarınız adına sitemizin içerisinde yer alan güneşli bir öğleden sonra fotoğraf galerisi seçeneğini tercih edebilir ve muhteşem arka plan dokusu eşliğinde fotoğraflarınızı özel alt yazılar ile tek tek geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Kurban bayramı ve ramazan bayramı gibi seçeneklerin dışında çocukların en özel günleri olan okuma bayramların, okuma bayramı slayt gösterisi ile unutulmaz kılabilir ve ilerde ona çok özel bir anı olarak armağan edebilirsiniz. Bayram slaytları dışında sitemizde, doğum günü, evlilik yıldönümü, kına ve düğün gibi slayt hizmetleri de yer almaktadır. Profesyonel hizmet almak istiyor ve anılarınız profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız bizimler irtibata geçebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.