0532 349 00 20
slayt.com.tr Profesyonel Slayt Video Animasyon

Hazır Slaytlar

Firma tanımları, firma logo animasyonu, düğün ve bayram gibi özel günlerde çekilen videolardan ve fotoğraflardan oluşan slaytlar, ürün, hizmet, web sitesi sunumu, albüm hatıraları, düğün dansları slaydı ve güneşli bir öğleden sonra fotoğraf galerisi gibi hazır slayt gösterilerine sahip olan sitemizden beğendiğiniz slaydı satın alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Fotoğrafların çeşitli efektler ve metinler eklenerek akışının sağlandığı slayt gösterileri kurumsal firmalar adına oldukça etkili olurken kişisel anlamda da kullanılabilmektedir. Hazır slayt seçeneklerinin içerisinde özellikle sevdikleri insanları etkilemek isteyen kişiler adına çok özel seçenekler yer almaktadır.

Bunların dışında insanların en özel günlerinden biri olan düğün günlerinde çekilen resimlerin düzenli ve özel bir şekilde görüntülenmesi adına da slayt yöntemi kullanılmaktadır. Fotoğrafların dışında esprili bir düğün slaydına sahip olmak istiyorsanız sitemizde yer alan düğün dansları slaydını tercih edebilir, animasyon seçenekleri ile sizin dışınızda 5 arkadaşınızı daha animasyona ekleyerek pasta üzerinde veya daha farklı mekânlarda dans ettirebilirsiniz. Sitemizde yer alan hazır slayt örneklerinden istediğinizi seçerek satın alabilir ve size uygun olarak düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Bunların dışında fotoğraflarınızın bir albümde saklı kalmasını istemiyorsanız var olan bütün albümlerinizi toparlayabilir ve özel tasarımlar ile bir fotoğraf sunumu hazırlatabilirsiniz. Slaytlar görsel sunumlar olduğundan dolayı akılda yer etmekte ve kaliteli yapılan sunumlar insanları etkilemektedir. Özel veya kurumsal olarak yapılan hazır slayt gösterileri sitemizde sizin beğeninize sunulmaktadır. Kişisel veya kurumsal tanıtımınızı yapabilmek adına ürün-hizmet-web sitesi-firma tanıtım sunumunu tercih edebilirsiniz.

Kişisel olarak en fazla tercih edilen hazır slayt temaları bebeklerin doğum fotoğraflarından, emekleme fotoğraflarına ve doğum günü fotoğraflarına kadar bütün özel ve eşsiz olan fotoğrafların ve videoların yer aldığı bebek temalı slaytlar olmaktadır. İlerde bebeğinize güzel bir anı bırakabilmek adına bebek temalı olan slaytları tercih edebilir ve ekleyeceğiniz özel notlar ile onun sizin için ne kadar değerli ve özel olduğunu gösterebilme şansına sahip olabilirsiniz. Hazır slayt yapma işlemi oldukça zor ve meşakkatli bir işlem olmaktadır. Oluşturulan slaytların herkes tarafından beğenilmesi büyük önem taşımaktadır. Bunun farkında olan sitemiz sizlere çok özel taşarımlar sunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.