0532 349 00 20
slayt.com.tr Profesyonel Slayt Video Animasyon

Slayt Gösterileri

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde, sunumlar ve çeşitli gösteriler slaytlar aracılığı ile yapılmaktadır. Evlenmek üzere olan çiftlerden, öğrencilere, iş hayatından çeşitli kitlelere gösteri düzenlemek isteyen hemen herkes Slayt kullanmaktadır. Slayt Gösterilerinin çeşitli amaçları vardır. Kimi zaman sadece fotoğraflardan oluşan slaytlar, kimi zaman konuya uygun olarak metin ve müzik içermektedir. Hatta slaytlara video eklemekte söz konusudur. Sizden aldığımız fotoğraf, video ve yazılara harika animasyonlar eklemek ise bizim işimiz olmaktadır.

Slayt Gösterisi hazırlamak için kişilerin kullanacakları programı iyi belirlemeleri gerekmektedir. En çok kullanılan program olan Power Point, eğer programa hakim olunmadığı taktirde içinden çıkılması zor bir hal alabilmektedir. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte yılların verdiği deneyim ve birikimlerle Profesyonel Slaytlardan, video, Slayt jenerikleri hazırlama ve tasarlama hizmetleri vermekteyiz.

Slayt gösterileri sadece sunumlarda konferanslarda kullanılmamaktadır. Çoğu zaman evlenecek olan çiftler, düğün gecesi misafirlerine keyifli bir sürpriz yapma adına, ekibimizden destek almaktadırlar. Elindeki materyalleri iyi değerlendiren ekibimiz, tekrar tekrar izlenebilecek Slaytlar hazırlayabilmektedir. Öte yandan iş dünyasında sunum yapmak kimi zaman gergin, kimi zaman stresli bir iş olabilmektedir. Aktarılacak metinlerin, grafikler ve görsellerle bir uyum içerisinde olması, sunumun başarılı geçmesi adına son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı iş dünyasından müşterilerimiz, kaliteli ve etkileyici Slaytlardan yararlanmak için ekibimizle irtibat halindedir.

Yapılan araştırmalar Slayt izleyen kişilerin, slaytın uzunluğuna, ele aldığı konusuna ve genel döngüsüne oranla ilgi gösterdiğini ortaya çıkarmıştır. Birbirini tekrar eden ve izleyicinin sürekli olarak dikkatini üzerinde tutamayan slaytlar, belirli bir zamandan sonra sıkıcı olabilmektedir. Özellikle slayt uzun olduğundan, izleyici üzerindeki etkisi giderek düşüş gösterdiği saptanmıştır. Bu durumun farkında olan ekibimiz uzun soluklu Slayt Gösterilerinde bile ilgi ve alakayı en üst seviyede tutmanın yollarını bilmektedir. Neticesinde izleyici için sıradan gelen bir slayt gösterisi bile slayt sahibi tarafından son derece önemlidir.

Günümüzde internet ortamında pek çok hazır slayt gösterileri bulunmaktadır. Çoğu indirilmeye müsaittir. Ancak orijinallikten yoksun olduklarından ve ele alınmak istenen konudan farklı bir yapıda olabileceğinden, önemli slayt gösterilerinde kullanılmaması gerekmektedir. Kitlelere açık yapıda olduklarından, izleyiciler arasında slayt bilindik gelebilecek ve neticesinde kopya slayt olarak tanımlanacaktır.

Birbirinden güzel slayt, video, animasyon örneklerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.