0532 349 00 20
slayt.com.tr Profesyonel Slayt Video Animasyon

Sünnet Slaytları

Her aile bir erkek çocuğa sahip olur olmaz ilk telaşları sünnet düğünü olur. Bununla ilgili erkek çocuğun doğumundan itibaren planlar yapılmaya başlanır. Organizasyonlar planlanır. O günle ilgili hayaller kurulur. Bütçeler ayrılır. O özel gün için en özel kıyafetler seçilir. O günün unutulmaması için bir sürü emek harcanır.  Geçmişte bu günlerde bütün organizayonu aileler kendileri planlarlardı. Düğünler ailelerin kendi evlerinde yapılırdı. Bu gün organizasyon şirketleri ailelerin yüklerini hafifletti.
Artık daha özel, gösterişli sünnet düğünleri organize etmek konukları en unutulmaz şekilde ağırlamak mümkün. İster geçmişte ister günümüzde bu anları ölümsüzleştirmek için fotograflar çekilir bunlar basılır ve her zaman hatırlansın diye albümlerde yerini alırdı. Artık sünnet düğünü esnasında ve sonrasında konukların hoşça vakit geçirmesi ailenin güzel anlarına daha fazla ortak olabilmeleri için o günün kahramanı  ailelerin sünnet olacak çocuğu için gelecekte hep saklamak isteyeceği özel slaytlar yapılıyor. Her özel şeyde olduğu gibi bu özel slaytın da profesyonel eller tarafından yapılması çok önemli. Gelen konuklar ve erkek çocuğunuz için geriye dönük unutulmaz anların kaydını güzelce hazırlatmak istemez misiniz ? Öyleyse en uygun yerdesiniz. Geçmişten günümüze çocuğun bebekliğinden o ana kadar geçirdiği güzel ve önemli dakikaları siz de www.slayt.com.tr  farkıyla konuklarınızla paylaşın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Elif dedi ki:

    Merhaba ben oglumun sunnet dugunu icin bor video dusunuyorum ama ozel bir slayt olsun istiyorum donus saglarsaniz cok memenun olurum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.